+38 (098) 986-33-68  +38 (097) 736-00-62  +38 (068) 167-89-71  +38 (095) 598-85-54
 +38 (067) 123-40-66  +38 (067) 122-40-77  +38 (096) 175-08-20  +38 (067) 539-44-60

Агенство Міра - робота за кордоном. Агентство з працевлаштування за кордон без посередників

ДОМАШНІЙ ПЕРСОНАЛ: НЯНІ, ДОМРАЦІЙНИЦІ

З кожним роком, наше агентство все більше користується попитом у європейських російськомовних роботодавців і відповідно у клієнтів. Багато наших клієнтів їздили працювати до Європи, а зараз стали жителями ЄС та надсилають нам заявки на персонал.


Вакансії:

   Няні

   Покоївки

   Помічниці по дому


  Зарплати:

Від 1000 євро до 2000 євро багато залежить від країни, складності роботи


  Проживання:

Надається роботодавцем


  Країни:

Країни ЄС, переважно Швейцарія, Німеччина, Франція. А також завжди є заявки від російськомовних сімей із США


  Віза:

Якщо у вас не відкрита віза до Європи, ми вам допоможемо. Можливо працювати вахтою за безвізовим режимом


  Проїзд:

Роботодавець компенсує проїзд

  

Ми маємо досвід більше 17 років, і завжди є заявки на персонал від сімей. Звертайтеся до нас, до професіоналів, щоб ваш закордонний досвід приніс задоволення і гідний заробіток.

        


Шановні громадяни України! Ми вітаємо вас від імені агентства Міра. Ми займаємося підбором вакансій за кордоном, оформленням віз до різних країн світу, організуємо цікаві тури, причому найрізноманітніші (автобусні, залізничні, авіа). Але сьогодні хочемо розповісти вам про те, як за допомогою нашої агенції влаштуватися працювати за кордоном. Йтиметься про такі країни, як Ізраїль, Німеччина, Литва, Франція, Італія, Угорщина, Чехія, Бельгія, Швейцарія. Також розповімо про те, як жінки можуть влаштуватися на роботу в Європі за допомогою нашої агенції.


Спочатку кілька слів про те, чому переважно звертатися по допомогу з працевлаштування за кордоном саме до нас. Агенство Міра працює без посередників, безпосередньо з роботодавцями, ви можете не побоюватися, оскільки з роботодавцем ви познайомитеся до виїзду за кордон. Агентство працює з 2007р.


Тепер про все по порядку. В Ізраїлі основні напрямки діяльності нашої агенції такі. Ми допомагаємо людям влаштуватися працювати в будівельні компанії, заклади громадського харчування, на ферми, фабрики та заводи, також працювати вдома як обслуговуючий персонал. Для працевлаштування в Ізраїлі потрібно мати закордонний паспорт. Робота в Ізраїлі без досвіду роботи, але зарплата вища, якщо досвід роботи є.


Щодо роботи в Німеччині, то тут місця роботи наших клієнтів практично ті самі. До них додаються медичні центри. Для працевлаштування медиків необхідно мати досвід роботи. Інші вакансії не передбачають наявність досвіду роботи у Німеччині.


В Італії вакансії ті самі, а ось в Угорщину людей частіше наймають для роботи пов'язаної з телекомунікаціями. Оформлюється робоча угорська віза D.


Декілька слів про роботу жінок у Європі. В основному потрібні доглядальниці, няні, помічниці по будинку, покоївки. Оплата в кожній вищезгаданій країні залежить від конкретної вакансії.


Агенція Міра. У пошуках найкращого.

Більш детальну інформацію про роботу в цих країнах ви можете дізнатися на сайті нашого агентства, по телефону або прийти к нам в агентство